PL | EN | DE

TFP. Innowacje i Ekologia.

Direct print - uszlachetnienia druku

13 12 2017

Transparentne lakiery mieniące się i lśniące na perłowo. Przy użyciu odpowiedniego lakieru wraz z dobranym kolorem poddruku można uzyskać efekty upiekszające opakowanie. Używane do uszlachetniania luksusowych opakowań kosmetyków, alkoholi, farmaceutyków itp.

Transparentne lakiery zawierające brokat. Wykorzystywane w celu uszlachetnienia druków i nadaniu im wyjątkowego wyglądu. Używane w produkcji ekskluzywnych opakowań, okładek książek i czasopism, katalogów, kalendarzy, opakowań.

Transparentne lakiery mieniące się i lśniące różnymi kolorami w zależności od kąta obserwacji. Występują w różnych odcieniach, od lakierów zmieniających się w dwóch kolorach po takie, które zmieniają się różnobarwnie jak kameleon. Używane do uszlachetniania luksusowych opakowań, w tym opakowań dla przemysłu farmaceutycznego jak również do luksusowych wyrobów pakowanych w opakowania z tektury falistej. Efekt zmienności optycznej jest tym lepszy im grubsza jest warstwa lakieru. Występują głównie jako farby fleksograficzne i offsetowe.


 

Nasze nagrody