PL | EN | DE

TFP. Innowacje i Ekologia.

Wyróżnienie Pakstar 2014

29 07 2014

Uchwyt na wodę.

Do wykonania konstrukcji została wykorzystana tektura falista o profilu E. Konstrukcja przeznaczona jest do transportu butelek PET. Za pomocą ergonomicznego uchwytu, konstrukcja pozwala na przenoszenie w jednej ręce do 6 butelek. Uchwyt posiada perforację, która pozwala na rozdzielenie uchwytu na dwie części, co umożliwia rozdzielenie pakietu 6 butelek na dwa pakiety po 3 butelki.

Przeznaczenie: Transport butelek PET.

Charakterystyka ekologiczna: Do produkcji wykorzystano tekturę falistą, która jest materiałem przyjaznym środowisku oraz nadającym się do ponownego przetworzenia. Ponadto konstrukcja ta nie wymaga zgrzewania za pomocą folii, co daje nam dodatkowe korzyści ekologiczne.

Opłacalność stosowania: Uchwyt może wspomagać detaliczną sprzedaż produktów. Konstrukcja dotąd niespotykana na rynku intryguje swoją budową oraz wzbudza zainteresowanie. Dodatkowym plusem jest również brak konieczności zgrzewania za pomocą folii, co daje dodatkowe korzyści finansowe.

Walory reklamowe oraz inne cechy: Uchwyt wykonany w całości z tektury falistej promuje aktualny trend ECO panujący na rynku, co może przyczynić się do zwiększenia sprzedaży produktów. Pozwala na dodanie na nim różnego rodzaju nadruków informacyjnych, co zwiększa jego walory reklamowe.

Nasze nagrody