PL | EN | DE

TFP. Innowacje i Ekologia.

Not found Not found

Inspektor ds. BHP26 04 2016

TFP Sp. z o.o. producent tektury falistej i opakowań (www.tfp.com.pl)

w związku z rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Inspektor ds. BHP

Miejsce pracy : Dziećmierowo obok Kórnika/Poznania

Opis Stanowiska

Ø  Realizowanie zadań służby BHP wynikających z przepisów prawnych

Ø  Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP

Ø  Sporządzanie analiz

Ø  Współtworzenie standardów BHP

Ø  Współudział w opracowywaniu i wdrażaniu wymaganych procedur oraz instrukcji

Ø  Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, nadzór nad obiegiem informacji w tym zakresie

Ø  Inicjowanie i wdrażanie działań mających na celu stałą poprawę bezpieczeństwa pracy

Ø  Bieżąca współpraca z pracownikami firmy oraz instytucjami zewnętrznymi

Wymagania

Ø   Wykształcenie kierunkowe – bezpieczeństwo i higiena pracy

Ø   Kwalifikacje inspektora ds. BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami

Ø   Praktyczna znajomość aktualnych przepisów BHP

Ø  Prawo jazdy kat B

Ø  Samodzielność

Ø  Dokładność i skrupulatność

Ø  Dobra organizacja pracy własnej

Ø  Znajomość języka angielskiego oraz zagadnień związanych z ochroną środowiska będą dodatkowymi atutami kandydata

Oferujemy

Ø  Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

Ø  Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy

ØStabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikacje zawierające CV i podanie prosimy przesyłać na adres:

praca.bhp@tfp.com.pl

Nasze nagrody