PL | EN | DE

TFP. Innowacje i Ekologia.

Not found Not found

Programista .NET / Dynamics AX15 04 2016

TFP Sp. z o.o. z siedzibą w Dziećmierowie k. Kórnika jest jedną z wiodących firm w Polsce w branży produkcji opakowań z tektury.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Programista .NET / Dynamics AX
Miejsce pracy: Kórnik koło Poznania

Zakres obowiązków:
Projektowanie i tworzenie rozwiązań bazodanowych/Web w technologii .NET
Projektowanie i tworzenie rozwiązań .NET współpracujących z systemem Microsoft Dynamics AX
Rozwijanie, testowanie i utrzymanie aplikacji

Wymagania:
Doświadczenie w programowaniu w środowisku .NET (C#, ASP.NET MVC, ASP.NET Web API, SQL Server);
Znajomość środowiska programistycznego Visual Studio;
Wykształcenie wyższe techniczne;
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną;

Mile widziane:
Znajomość środowiska Microsoft Dynamics AX (MorphX/X++)
Dobra znajomość relacyjnych baz danych (preferowane Microsoft SQL Serwer)

Oferujemy:
Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Stabilna forma zatrudnienia i atrakcyjne warunki finansowe
Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego, j.angielski

Oferty prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres:
pracait@tfp.com.pl

Nasze nagrody