PL | EN | DE

TFP. Innowacje i Ekologia.

Not found Not found

Specjalista ds. Kontroli Jakości26 04 2016

TFP Sp. z o.o. producent tektury falistej i opakowań (www.tfp.com.pl)

w związku z rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość systemów zarządzania zgodnych z normami: ISO9001, 14001, BRC IoP
  • Wiedza z zakresu oceny jakości surowców i wyrobów gotowych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Wnikliwość, sumienność, odpowiedzialność
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Mile widziana umiejętność prowadzenia szkoleń, prezentacji oraz audytów

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad procesami jakościowymi;
  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji odnośnie pomiarów jakościowych;
  • Ciągłe doskonalenie procesów  uwzględniające wymagania systemów jakości ISO 9001 i 14001, FSC, BRC IoP;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych i wprowadzanie usprawnień w procesie produkcyjnym;
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji i standardów jakościowych i środowiskowych (procedury, instrukcje, specyfikacje);
  • Rozwiązywanie aktualnych problemów jakościowych (zarówno poprzez wprowadzanie działań doskonalących;
  • Obsługa procesu reklamacyjnego i znajomość zagadnień 8D Report FMEA, Control Plan, 5Why itp.
  • Wykonywanie statystyk jakościowych;
  • Prowadzenie szkoleń na podstawie aktualnych problemów jakościowych;
  • Bieżący pomiar i analiza wskaźników jakościowych dla poszczególnych procesów produkcyjnych;
  • Realizacja procesów zatwierdzania i rozwoju dostawców (Audyty, rozwój dostawców)
  • Nadzór nad skutecznością reklamacji surowców i komponentów od dostawców zewnętrznych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
  • w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość wykorzystywania języków obcych
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Nasze nagrody