PL | EN | DE

TFP. Innowacje i Ekologia.

Not found Not found

Specjalista ds. robót budowlanych 26 04 2016

TFP Sp. z o.o. producent tektury falistej i opakowań (www.tfp.com.pl)

w związku z rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. robót budowlanych

Miejsce pracy : Dziećmierowo koło Kórnika/Poznania

Opis Stanowiska

Ø Nadzór nad realizacją prac budowlanych realizowanych na terenie TFP

Ø     Negocjowanie warunków współpracy i nadzór nad firmami zewnętrznymi

Ø     Planowanie prac remontowych

Ø     Planowanie budżetów związanych z utrzymaniem i remontami budynków i budowli

Ø     Planowanie i organizacja wymaganych prawem przeglądów i prowadzenie związanej z tym dokumentacji

Ø    Bieżąca współpraca z pracownikami firmy oraz instytucjami zewnętrznymi

Wymagania

Ø     Wykształcenie kierunkowe budowlane

Ø Praktyka w prowadzeniu prac budowlanych

Ø Mile widziane uprawnienia budowlane

Ø     Prawo jazdy kat B

Ø     Samodzielność

Ø     Dokładność i skrupulatność

Ø     Dobra organizacja pracy własnej

Ø  Znajomość języka angielskiego oraz zagadnień związanych z ochroną środowiska będą dodatkowymi atutami kandydata

Oferujemy

Ø     Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

Ø      Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy

Ø Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikacje zawierające CV i podanie prosimy przesyłać na adres:

praca.bhp@tfp.com.pl

Nasze nagrody