PL | EN | DE

TFP. Innowacje i Ekologia.

Not found Not found

Sprzedawca Wewnętrzny20 11 2017

TFP Sp. z o.o. producent tektury falistej i opakowań (www.tfp.com.pl)

 poszukuje na stanowisko:

Sprzedawca Wewnętrzny

Miejsce pracy : Kórnik /  woj. wielkopolskie

Opis stanowiska:

-       kompleksowa obsługa współpracy z klientami ( oferty, zamówienia , dostawy)

-       wykonywanie kalkulacji produktowych i ofert handlowych

-       prowadzenie bieżącej korespondencji oraz komunikacji telefonicznej z klientami

-       gromadzenie danych od klienta, przekazywanie jej wewnątrz organizacji działom technicznym

-       raportowanie wyników przełożonym

Wymagania:

-       wykształcenie wyższe

-       minimum 2 letnie doświadczenie w dziale obsługi klienta lub sprzedaży

-       komunikatywna znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny

-       umiejętności analitycznego myślenia,

-       wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacji i współpracy

-       dyspozycyjność, umiejętność pracy z klientem

-       bardzo dobra znajomość MS Office

Oferujemy:

-       umowę o pracę, stabilne zatrudnienie

-       atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia

-       indywidualne podejście do pracowników, możliwość rozwoju zawodowego

-       system szkoleń wdrożeniowych oraz produktowych

-       możliwości rozwoju zawodowego

-       dodatki dla pracowników:

       ( dofinansowanie karty Multisport , możliwość uzyskania pożyczki na cele mieszkaniowe)

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy:

praca@tfp.com.pl  w tytule: " Sprzedawca Wewnętrzny- Kórnik"

lub przesłać na adres: TFP Sp. z o.o. Dział Kadr, Dziećmierowo, ul. Katowicka 26, 62-035 Kórnik

Nasze nagrody